UUS! Lühikoolitused gruppidele:

“Kuidas tulla toime jalaprobleemidega ning neid vältida?”

Jalgadel on äärmiselt oluline roll meie heaolu, aktiivsuse ja autonoomsuse säilitamisel. Jalad kannavad meid läbi elu. Statistika järgi sünnib enamus inimesi ilma igasuguste ortopeediliste probleemideta. Aja jooksul kahjuks võivad tekkida erinevad vaevused – küüneprobleemid, nahapaksendid, konnasilmad, traumad, liigesdeformatsioonidest lähtuv valu jne.

Esmapilgul vähetähtsad labajala probleemid on tegelikult oht palju laiematele muutusele meie kehas ja liigestes. Valu tõttu meie kõnnimuster muutub ning liigeseid hakkab mõjutama ülekoormus. Paljusid probleeme saaksime ennetada juba varakult ise. Mõnikord on aga vaja jalaspetsialisti/jalaravi õe nõu ja abi.

Meie kliinik, Jalaravi Kliinik OÜ tegutseb juba 7 aastat. Enamik meie töötajaid on meditsiinilise haridusega spetsialistid. Oleme korraldanud igal aastal erinevas vanuses inimestega kohtumisi ja lühikoolitusi jalgade tervise teemadel. Alati on olnud osalejatel suur huvi ning kokkuvõtteks tõdemus, et teadmatusest on varasem  eneseabi jäänud kesiseks.

Pakume ka Teile lühikoolitust kuidas jalaprobleeme vältida ja nendega toime tulla…

Meie kliinik asub aadressil Ahtri 6A, Admirali majas. Võimalus on korraldada kokkusaamine meie ruumides või soovi korral saame tulla ka teile juurde kohale. Kohtumine võiks aega võtta umbes 1-2 tundi. Tasustamine toimub kokkuleppel.

Oleme valmistanud ette lühikese loengu/esitluse, toetudes inimestelt saadud tavapärastele küsimustele.

  1. Kuidas ise kodus jalahooldust teha?
  2. Kuidas ja millega  nahka ja küüsi hooldada?
  3. Jalanõude valimine ja  õiged suurused.
  4. Abivahendid labajalale -polstrid, varbatoed, tallatoed jne
  5. Jalavõimlemise tähtsus, näidisharjutused igapäevaseks võimlemiseks.
  6. Millal ja missuguste probleemide korral on abi jalahooldus-spetsialistist?
  7. Kuidas toimub jalaraviprotseduur ja mida selle käigus täpsemalt tehakse?
  8. Küsimused-vastused.
  9. Soovijatele labajala kiirdiagnostika.

Huvi korral palun võtke meiega ühendust kirjutades e-kiri aadressile info@jalaravikliinik.ee või kasutades KOOLITUSED lehel olevat registreerumise vormi.