Seminar Väärikate Ülikoolis

28. veebruaril 2024 toimus Keila Väärikate Ülikoolis seminar teemal “Tervis algab jalgadest”. Seminaril rääkisid jalahaldjad Ere ja Külly erinevatest jalaprobleemidest ning jalahooldusest üldiselt. Muuhulgas käsitleti teemasid nagu nahk, küüned, tallatoed ja abivahendid.